Hľadať pneumatiku

show blocks helper

Sezóna

Typ auta

Šírka

Profil

Priemer

Značka

Produkt kategoria

Zimné pneumatiky Michelin Alpin: bezpečnosť v zime!

Zimne pneumatiky Michelin Alpin: bezpečnosť v zime!
Správny vyber pneumatík v každom ročnom období je základným pilierom pre bezpečnú premávku či v lete alebo v zimnom období. Tak ako v lete na zimných pneumatikách takisto aj v zime na letných sa neodporúča vyjsť na cesty. Laikom ale aj skúsenejších šoférom dáva zabrať správny vyber značky. A práve na blížiace sa zimne obdobie je ideálnou voľbou rada zimných pneumatík Michelin  Alpin.
Zákon o používaní zimných pneumatík znie: Ak je súvislá vrstva snehu alebo ladu na vozovkách vtedy musia byt namontovane zimne pneumatiky na aute. Avšak zo skúsenosti vieme že nielen na zasnežených cestách ale už keď priemerná teplota vzduchu klesne pod 7 stupňov potrebujeme namontovať zimne pneumatiky. Možnosť výberu je široký ale keď chcete tu najvyššiu kvalitu na trhu tak zimne pneumatiky Alpin od Michelinu sú tou najspravenejšou voľbou. Každoročné elitne umiestnenie v testoch zaručujú tu najvyššiu kvalitu, čí mate auto malej, strednej alebo vyššej kategórie.

ponuku zimných pneumatík Michelin nájdete na:

https://www.gumywebshop.sk/vyhladavanie?field_sezona_tid=3&field_typ_auta_tid=All&field_sirka_tid=All&field_profil_tid=All&field_priemer_tid=All&field_znacka_tid=123&sort_bef_combine=sell_price+ASC&sort_bef_combine=sell_price+ASC